Дмитрий Навроцкий. Советник по земельным вопросам. AO SENSUM
Проблема спадкування права постійного користування на землю виникла ще у 2015 році, коли почалися з’являтися перші судові прецеденти щодо цього питання. На першому етапі вирішення вказаної категорії спорів судами було висловлено позицію про можливість успадкувати право постійного користування на землю у разі смерті особі, яка його отримала та створила фермерське господарство.
АНАЛІЗ ОКРЕМИХ СУДОВИХ ПОЗИЦІЙ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЛЮ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Згідно з даними Держстату в Україні станом на квітень 2020 року зареєстровано 47,22 тисяч фермерських господарств (надалі — ФГ). Використання цієї організаційно-правової форми для ведення сільськогосподарської діяльності є досить популярним та має свої особливості.
Вебінар
📅 Не забудьте додати у календар‼️ ⏰ 1 червня о 17:00 керівник практики земельного та аграрного права SENSUM Law Firm  Дмитро Навроцький проведе вебінар для слухачів Вища школа адвокатури НААУ «Захист прав на землю у спорах з прокуратурою: аналіз судової практики та практики ЄСПЛ»👈👈
Чи дійсно заповіт - гарантія отримання спадщини?
Помер багатий чоловік, все життя був дуже розумним, сам свої мільйони заробив, своїм розумом. В надії на спадок на оголошення заповіту з’їхалась рідня зі всього світу. Виходить урочисто нотаріус, розгортає документ і читає: Я, такий-то, знаходячись в тверезому розумі та твердій пам’яті, всі свої гроші… вивитратив. Насправді, якщо спадкове майно ще є, який шанс успадкувати
Борг у спадок: як діяти спадкоємцю?
Ще з традицій римського права склалося так, що після смерті людини спадкоємці ділять не тільки майно, а й борги померлого. Тому порада давати в борг і тренувати пам’ять не втрачає актуальності навіть за умови смерті боржника — спадкоємець має заплатити. А як уникнути проблем зі спадковими боргами, ми розкажемо далі.
Прийняття спадщини під час карантину: як не пропустити строк?
Так заклопоталась з отриманням спадку останнього чоловіка, що здається, краще б він не помирав! Нові реалії життя передбачаюсь дещо інший формат отримання звичайних послуг, мова не тільки про підпільний салон краси чи спортивний клуб. Як працюють нотаріуси в карантин і чи потрібно їхати в іншу область за місцем відкриття спадщини?

Звільнення

Звільнення
— Сьогодні на роботі сказали: до кінця місяця звільнити 50 осіб … — Як так? Вас же всього в відділі залишилося 20? .. — Ну, наймемо ще 30 і звільнимо всіх!

Спадок

Спадок. Практичні поради під час пандемії
Скажи, будь ласка, Галю, чи можна довіряти Оксані таємниці? Можна, цілком. Вона три роки тому отримала спадок, а чоловік до цих пір не знає про це. ..
Забезпечення права громадян на судовий захист в умовах карантину
Мій чоловік вирішив подати на мене в суд !!! Розлучитися хоче? Та якби … За те, що гречку купувала по сильно завищеними цінами, сказав: завдала шкоди сімейному бюджету …
Аренда в условиях карантина
Шеф — подчиненным: — Коллеги! Мы теперь будем снимать дорогой офис! — Мы переезжаем в бизнес-центр класса А? — Нет, просто опять подорожала аренда  
TOP