Дмитро Навроцький
Чинним законодавством України, у тому числі процесуальним, передбачена можливість для стягнення збитків завданих юридичній особі, керівником. На практиці, ця можливість реалізується за допомогою похідного позову, який є однією із новел процесуальних кодексів. Однак, подання такого позову до суду має ряд особливостей, починаючи від правильного визначення суб’єкта для звернення до суду та закінчуючи питаннями щодо підсудності
Дмитрий Навроцкий. Советник по земельным вопросам. AO SENSUM
Проблема спадкування права постійного користування на землю виникла ще у 2015 році, коли почалися з’являтися перші судові прецеденти щодо цього питання. На першому етапі вирішення вказаної категорії спорів судами було висловлено позицію про можливість успадкувати право постійного користування на землю у разі смерті особі, яка його отримала та створила фермерське господарство.
АНАЛІЗ ОКРЕМИХ СУДОВИХ ПОЗИЦІЙ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ЗЕМЛЮ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Згідно з даними Держстату в Україні станом на квітень 2020 року зареєстровано 47,22 тисяч фермерських господарств (надалі — ФГ). Використання цієї організаційно-правової форми для ведення сільськогосподарської діяльності є досить популярним та має свої особливості.
Вебінар
📅 Не забудьте додати у календар‼️ ⏰ 1 червня о 17:00 керівник практики земельного та аграрного права SENSUM Law Firm  Дмитро Навроцький проведе вебінар для слухачів Вища школа адвокатури НААУ «Захист прав на землю у спорах з прокуратурою: аналіз судової практики та практики ЄСПЛ»👈👈
Чи дійсно заповіт - гарантія отримання спадщини?
Помер багатий чоловік, все життя був дуже розумним, сам свої мільйони заробив, своїм розумом. В надії на спадок на оголошення заповіту з’їхалась рідня зі всього світу. Виходить урочисто нотаріус, розгортає документ і читає: Я, такий-то, знаходячись в тверезому розумі та твердій пам’яті, всі свої гроші… вивитратив. Насправді, якщо спадкове майно ще є, який шанс успадкувати
Борг у спадок: як діяти спадкоємцю?
Ще з традицій римського права склалося так, що після смерті людини спадкоємці ділять не тільки майно, а й борги померлого. Тому порада давати в борг і тренувати пам’ять не втрачає актуальності навіть за умови смерті боржника — спадкоємець має заплатити. А як уникнути проблем зі спадковими боргами, ми розкажемо далі.
Прийняття спадщини під час карантину: як не пропустити строк?
Так заклопоталась з отриманням спадку останнього чоловіка, що здається, краще б він не помирав! Нові реалії життя передбачаюсь дещо інший формат отримання звичайних послуг, мова не тільки про підпільний салон краси чи спортивний клуб. Як працюють нотаріуси в карантин і чи потрібно їхати в іншу область за місцем відкриття спадщини?

Звільнення

Звільнення
— Сьогодні на роботі сказали: до кінця місяця звільнити 50 осіб … — Як так? Вас же всього в відділі залишилося 20? .. — Ну, наймемо ще 30 і звільнимо всіх!

Спадок

Спадок. Практичні поради під час пандемії
Скажи, будь ласка, Галю, чи можна довіряти Оксані таємниці? Можна, цілком. Вона три роки тому отримала спадок, а чоловік до цих пір не знає про це. ..
Забезпечення права громадян на судовий захист в умовах карантину
Мій чоловік вирішив подати на мене в суд !!! Розлучитися хоче? Та якби … За те, що гречку купувала по сильно завищеними цінами, сказав: завдала шкоди сімейному бюджету …
TOP